telefon (8:00 - 22:00)
+48 793 132 793

O nas

Nasze Biuro powstało 1 stycznia 2011 roku. Od 2016 roku jesteśmy dostępni nie tylko online ale również w biurze stacjonarnym w Łodzi, przy ulicy Gimnastycznej 126 (Retinia-Smulsko).

Od wielu lat zajmujemy się pośrednictwem sprzedaży usług turystycznych, jesteśmy częścią grupy Travelshops zrzeszającą ponad 50 biur podróży w całej Polsce. Głównym obszarem naszej aktywności jest prezentacja ofert pod indywidualne zlecenia naszych Klientów.

Dla naszych wszystkich Klientów bezpłatnie świadczymy usługi pośrednictwa wizowego, rezerwacji parkingu, organizacji indywidualnego transferu czy wynajmu samochodu. Mamy w pakiecie szeroki pakiet ubezpieczeń turystycznych, reprezentujemy w tym zakresie firmę Allianz.

Dla Klientów z Łodzi i regionu oferujemy opcję dojazdu do miejsca pracy/zamieszkania.

Dla wszystkich Państwa jesteśmy dostępni telefonicznie lub online przez cały dzień!

Każdego roku nasz Biuro obsługuje coraz większą liczbę Klientów ciesząc się coraz większym zaufaniem czego efektem jest wiele ciepłych słów dotyczących naszej działalności, poleceń i rekomendacji ze strony naszych Klientów - co zobowiązuje, dlatego zapewniamy wszystkich naszych dotychczasowych i przyszłych Klientów, że jakość obsługi zawsze będzie dla nas priorytetem.

Biuro Podróży Na Smulsku ma w swych założeniach jasny i systematyczny program rozwoju i implementacji nowych produktów dzięki czemu w jeszcze większym stopniu chcemy wyróżniać się na rynku pośrednictwa imprez turystycznych oraz zwiększać swą przewagę konkurencyjną a przede wszystkim utwierdzać wszystkich naszych Klientów, że mogą zawsze liczyć na kompleksową, profesjonalną obsługę i pomoc.

Biuro Podróży Na Smulsku   tel. (8:00 - 22:00): +48 793 132 793
Opublikowane na stronach www.nasmulsku.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.